Hakkımızda

Trakya Burada TV, Türkiye’de dijital dünyanın gelişmesi ve dinamik bir medya ortamının oluşması ile ülke gündeminde önemli bir yeri elde etmesi ive Trakya bölgesinde bulunan işletmeleri, faaliyetleri, etkinlikleri öne çıkarmak amacıyla 2019 yalında kurulmuştur.

Trakya Halkını en etkin şekilde bilgilendirmek için Lüleburgaz’dan öncelikle tüm Trakya sonrasında tüm ülke ve dünyaya yayın yapmaktadır.

Trakya bölgesinde sosyal medya üzerinden başta reklam ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi için çözüm üretmek maksadıyla hizmete başlayan kanalımız özgün formatta içerik üretebilen bir ekibin bir araya gelmesi ile her gün gelişerek yerel gündemin nabzını tutan, objektifliği esas alarak özel haberler, video içerikler ve canlı yayınlar yapabilen bir kuruluştur.

Anlık (Canlı) olarak yaptığımız paylaşımların yanı sıra çeşitli konularda sokağa çıkabilen Trakya Burada TV ekibi, en önemli unsuru olan sosyal medya alanında her gün daha da artan aktif kullanıcı sayısı ile beraber gündemde kalıyor.

Böylece işini ve girişimini daha ileriye taşımak ve imajını güçlendirmek isteyen şahıs ve firmaların çözüm ortağı olurken, yaşadığı bölgeden doğru haber almak isteyen Trakya halkının başvuru kaynağı olmaya devam ediyor.

En güzel unsurlardan biri ise memleketinden uzakta olan takipçilerinin de memleket hasretini bir nebze gidermesine ve şehrinde gerçekleşen gelişmeleri anbean takip etmesine vesile oluyor.

Sizler de Trakya halkına sunmak istediğiniz hizmetleriniz ve önemli konularınızla beraber sosyal projeler kapsamında bize ulaştıracağınız her türlü bilgilendirme içeriğini yayınlayabileceğimizi ya da canlı yayınlarımıza konuk olarak fikir, ürün ve hizmetlerinizi halka tanıtmakta bir rol oynamaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.
Ve son olarak sloganımızla sözlerimizi sonlandırıyoruz.

“Uzaklarda Arama Trakya Burada”

Tolga Keserci